• zegmomail@gmail.com

GOLD Iğdır Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,791 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aytaç Usta
  • ADRES: Merkez / Iğdır
  • TELEFON: 0545 947 33 17
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0545 947 33 17
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ IĞDIR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez / Iğdır

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

MERKEZ (IĞDIR BOYACI USTASI) TUZLUCA, ARALIK VE KARAKOYUNLU

Iğdır boya badana işleri, Iğdır boyacı ustası arayanlar

Iğdır’da boya yapılacak yerlerin şehir merkezine Karakoyunlu Tuzluca ve Aralık’a olan uzaklığına bağlı olarak boyanacak tavanların ve duvarların durumuna göre boyacı ustası hizmeti değişiklik gösterebilir.

Masrafı etkileyecek bir diğer husus ise alçı tamiri sıva işlerinin olup olmamasına bakılır. Boyası yapılacak tavanların tamirat gereği duymamasına, boya badana yapılacak yerlerde eski boyanın temizlenmesi gerekir. Kabarma küfleme gibi oluşumlar boya işçiliğini zorlaştırdığı için maliyeti artar.

Iğdır boyacı ustası arayanlar

Boyamada duvarların renk değişikliği yapılıp yapılmayacağı kaç kat boya uygulanacağını belirler. Kullanılacak boyanın kalitesi ve türüne göre boyacı ustalarını şu şekilde etkileyebilir. Kaliteli bir boya ise tek katta kapanacak renkler ve lekeler kalitesiz boyalarda bazen 3-4 kat uygulaması bile kapanmayabilir. Bu da hem işçilik hem de zaman maliyetini artırır. Iğdır da boyanacak ev, daire boş mu? Ya da eşyalı mı? olduğuna boyacı ustası maliyetini etkiler. Yapılacak boyacılık ücretinin ödeme şekli peşin yapılmaktadır.

MERKEZ (IĞDIR BOYA BADANA USTASI) TUZLUCA, ARALIK VE KARAKOYUNLU Iğdır boya badana işleri, Iğdır boyacı ustası arayanlar; Iğdır’da boya yapılacak yerlerin şehir merkezine

IĞDIR BOYA BADANA USTASI

Iğdır’da boyacı ustalarının yevmiyesi 150 tl ile 200 tl arası farklılık göstermektedir. Bu ücretler 8 saatlik çalışma bedeli hesaplanarak ustaya ödenir. Ama evinizi götürü usulü boyatmak isterseniz fiyatlar belirlenerek yaklaşık olarak bir ev boyama fiyatı m2/ olarak 5 tl’den kabaca hesap çıkarılabilir. Ancak çok küçük bir alan ile örneğin 20 metrekare ve altı. Ya da çok büyük 300-350 metrekare ve üstü gibi alanlar için belirli giderler hemen hemen aynıdır. 2sindede yeri görmeye gidilecek yerin ve keşif yapılacak işi yapmaya da gidilecektir.

boyacı ığdır

Iğdır merkezde veya ilçelerde işe gidip gelme ve boyaların taşıması ve boya badana malzemelerinin getirilip – götürülmesi için gereken yükleme / nakliye ücreti ortalama aynı olur. Bu nedenle küçük yerlerin Iğdır’da m2 boyama fiyatları, öğe maliyeti artarken küçük alana göre geniş alanlarda boyacılık işçilik usta ücretleri düşer ve böylelikle tasarruf olmuş olur.

boyacı

Kısaca boyanacak yer küçük olsa bile ortalama fiyatı 300 – 350 tl den başlar. Nedeni şu ki 1 iş günü ayrılacak yakıt, yol masrafı, tek kullanımlık boya malzemeleri kullanılacaktır. Iğdır boya badana ustası – boyacı arıyorsanız yukarıdaki telefon numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.