• zegmomail@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,605 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mecit Usta
  • ADRES: Söğütlü Mahallesi, Şamil Cd., Merkez/Iğdır
  • TELEFON: 0543 894 46 64
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ IĞDIR

FİRMA HAKKINDA

Mecit Usta: 0543 894 4664

Iğdır uyducu – uydu Servisi hizmeti veren usta arıyorsanız hemen yukarıdaki telefon numarası arayarak bize ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırlanan uydu hizmeti, Iğdır Uyducu, çanak anten kurulumu ve montaj hizmetleri gibi birçok seçenek ile artık bize çok daha hızlı ve kolay ulaşabileceksiniz.

Iğdır Uyducu – Uydu Anten Servisi

Tüm Iğdır bölgesinde ilçelerinde ve köylerinde Iğdır Uydu servisi eğitimli ve profesyonel olan kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Uydu kurulumu, anten montajı, tv sorunu çözüme, frekans ayarları ve diğer servis konusu ile ilgili her türlü sorunuz ve görüşleriniz için verilen telefon numaralarında bize ulaşabilir veya iletişim sayfasını kullanarak yazabilirsiniz.

Web sitemizde, online uydu anten servisi, uydu cihaz kurulumu, uydu kurulumu hizmetleri, online çanak anten kurulumu hakkında farklı hizmet seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Sizler de Iğdır uydu servisi ihtiyacı duyuyorsanız, Iğdır genelinde aralık, tuzluca, karakoyunlu ilçelerinde ya da köylerde hiç fark etmez, Iğdır’da uydu servisi hizmeti vermekteyiz. Servisimiz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Iğdır uydu kurulum fiyatları
Iğdır uydu servis ücretleri içerisinde firmalar arasında sürekli farklılık göstermekle birlikte, Iğdır ucuz uydu anten kurulum seti, çanak anten kurulumu, ucuz uydu kurulumu, ucuz uydu servisi gibi hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.